sadsad x
asdasd

Basında Biz

Yedy Gastronomik Derece Sistemi 2017

02 Eylül 2020

İstanbul'da Ezberleri Bozan Yeni Bir Mekan: SERAF RESTAURANT Anadolu'nun en özel yemeklerini, şık ve nezih kenanında sunan Seraf, İstanbul'a yeni bir soluk getirdi. Gaziantep'in Beyran çorbasından Mardin'in kaburga dolmasına, Şanlıurfa'nın bostane salatasından Sivas'ın hurma tatlısına kadar pek çok özel Anadolu Lezzeti Seraf Restaurant'ta İstanbullular'la buluşuyor.

Devamını Oku

Restoranlar Evde İstanbul Life #Restoranlarevde

01 Eylül 2020

Pandemi sürecinde en çok etkilenen sektörlerin başında restoranlar geliyor. Artan maliyetler nedeniyle birçok restoran çalışanı mağdur oldu.
Bu süreçte Cemre Torun'un restoran çalışanlarına destek amacıyla hazırladığı #RestoranlarEvde kitabı bizlerin büyük beğenisini kazandı. 

Devamını Oku

Truth, Love & Clean Cutlery World

28 Ağustos 2020

A guide to the truly good restaurants and food experiences of the world / dünyanın gerçekten en iyi restoranları ve yemek deneyimleri için bir rehber.

What
Turkish traditional cuisine, Anatolian regional specialties & Ottoman historical dishes...

Devamını Oku

İncili Gastronomi Rehberi 2018 /2019

28 Ağustos 2020

Türk mutfağına özgü yemekleri "fine dining" konseptinde sunan Seraf, açıldıktan sonra kısa süre içinde İstanbul'un öne çıkan lokantaları arasındaki yerini aldı. Anadolu'nun en iyi malzemelerini yerinden temin ediyorlar. Turşu, salça, reçel, erişte, nar ekşisi, sucuk, sirke, ekmek gibi kullandıkları çoğu malzemeyi mutfaklarında hazırlıyorlar. Mardin kaburga dolmasından Gaziantep'in beyran çorbasına, Süryani usulü içli köfteden sac tavaya tüm yemekler malzeme, yapım tekniği ve sunumuyla reçetelerine uygun hazırlanıyor.

Devamını Oku

Yadigar Lezzetler Sofra 2016

28 Ağustos 2020

Anadolu'nun zengin yemek kültürünü yaşatırken bu yadigar lezzetleri gelecek nesillere de aktarmayı misyon edinen Seraf Restoran, mönüsünde yer alan yemek ve tatlılardan birkaçının tarifini paylaştı bizlerle...

Devamını Oku

Modern Ambiyans Klass Magazin 2017

28 Ağustos 2020

Anadolu mutfağının en güzel tatlarını doğallık ve tazelikle buluşturup modern ambiyasında kusursuz bir hizmet anlayışıyla sunan Seraf Restaurant lezzet tutkunlarını adeta büyülüyor. Nanda Turizm ve Gıda A.Ş. tarafından Anadolu mutfağını özgün tatlarla İstanbul'da yaşatabilmek düşüncesiyle kurulan Seraf Restaurant ciddi bir müdavim kitlesine sahip. Seraf Restaurant Genel Müdürü Sinem Özler Kırangeçen, mutfaklarından çıkan lezzetleri, yaratıkları farklılıkları ve hizmet kalitelerini Klass okurları için anlattı.

Devamını Oku

Lezzet Turu İstanbul Life 2016

28 Ağustos 2020

Geçen ay oldukça lezzetli geçti. Bir lokantadan çıkıp, diğerine girdim. Tahmin edebileceğiniz gibi oldukça lezzetli yemekler yedim. Damağım ay boyunca bayram yerine döndü. Gittiğim lezzet duraklarının kimi çok eski kimi çok yeniydi. Ama hepsinin ortak özelliği çok lezzetli olmalarıydı.

Devamını Oku

Kadim Topraklar Forbes Life 2016

28 Ağustos 2020

İlk restoranı Seraf'ı Anadolu mutfağı gibi hayli tecrübe gerektiren bir konseptte, üstelik Mahmutbey'de açan Nanda Turizm, yeme-içme sektörüne hızlı ve iddalı bir giriş yaptı.

Devamını Oku

Ezberler Bozulsun Elle Decoration 2016

28 Ağustos 2020

Mimar Meral Bağcı Övür ve İç Mimar Mete Övür ortaklığındaki Shape Architecture & İnterior Design imzasını taşıyan ve Anadolu'nun en özel yemeklerini, şık ve nezih mekanında sunan Seraf, İstanbul'a yeni bir soluk getiriyor.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.