sadsad x
asdasd

Un, Tuz, Su, Sabır | Ekşi Maya

26 Ocak 2021

Bolluğun, bereketin sembolü ekmek; varoluşu, ipek böceğinin kozadan çıkıp bir kelebeğe dönüşümü gibi mucizevi. Seraf’ta en değer verdiğimiz en üzerine titrediğimiz ürünlerimizden biri. İnancımıza, zamanımıza, olanaklarımıza bile sadık olarak şekillenen ekmeği biz de geleneksel üretim adetlerine sadık kalarak 86 yıllık ekşi mayamız ile titizlikle ve sevgiyle hazırlıyoruz.

Buğdaydan başlayıp, en doğal değirmen unlarımızla ekmeğe uzanan bu muhteşem emek yolcuğunun sonunda sofralarımıza sunulan en güzel hediyelerden biri Seraf’ın ekşi maya ekmekleri oluyor. Mis kokusu, ekşi maya kullanarak hazırladığımız hamuru ve doğal ürünlerimizle zenginleştirdiğimiz çeşit çeşit ekmeklerimiz en çıtır haliyle her gün sofralarınıza lezzet katıyor. Ekmeklerimize her gün taze taze ulaşabilmeniz için bizler özenle çalışıyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tamamen doğal ve katkısız, günlük olarak taze pişirdiğimiz ekşi maya ekmeklerimize isterseniz Seraf Online Marketten, isterseniz Seraf Şarküteriden satın alabilir, sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.