sadsad x
asdasd

Siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde cayma hakkı kapsamında ürününüz için iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Maddesine istinaden aşağıdaki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

 

  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

 

  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

 

  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

 

  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

 

  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

 

  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

 

  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

 

  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

 

  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

 

 

 

Ürünlerin Gönderimi

 

İadesi uygun bulunan ürünleri adresinize en yakın Aras Kargo’ya veya Yurtiçi Kargo’ya kendiniz götürebilir veya adresinize kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 

Aras Kargo ile yapacağınız gönderimlerde ise 2001748851206 kodunu iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Bu kapsamda sizden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

 

İade Adresi : Mahmutbey mah. Peyami Safa cad. 38/D Bağcılar - İstanbul

 

Mesafeli Satış Yönetmeliği kapsamında tüketici cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren on (10)  gün içinde ürünleri satıcıya geri göndermek zorundadır.

 

Ürünleri mümkünse orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturası ve iade formunu eklemeyi unutmayın. İade formundaki gerekli alanların doldurulmuş ve ıslak imzalı halinin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

 

Geri Ödemeler

 

Para iadeniz, cayma hakkını kullandığınıza ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde satın alım yaptığınız karta yapılacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.