sadsad x
asdasd

Kargo Hizmeti


Siparişleriniz ödemeniz tamamlandıktan sonra ortalama 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargonuz mobil bölgeler hariç teslimat adresinize ortalama 2-4 iş günü arasında teslim edilir.

Mobil bölgelere ise kargo firmasına bağlı olarak haftanın belli günleri teslimat yapılmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, teslimat adresinize, kargo firmalarının yoğunluğuna ve ekspres kargo hizmeti seçimine bağlı olarak Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Mng Kargo veya UPS Kargo firmaları tarafından sunulmaktadır.

Saat 10:00'a kadar yaptığınız 950 TL ve üzeri alışverişlerinizde İstanbul içi Aynı Gün Teslimat sunuyoruz.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinizin daire kapısına kadar teslim etmektedir.

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır veya mesaj gönderilmektedir.

Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

Sipariş kargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir.

Siparişinizi oluşturduktan sonra mail yoluyla tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo hizmeti ile ilgili sorun yaşamanız durumunda dilerseniz 0(535) 361 61 81 numaralı telefondan arayabilir veya info@seraf.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.