sadsad x
asdasd
Stokta Yok

İlikli Kemik Suyu, 475 ml

70,00
TL

Doğru hazırlanıp tüketildiği zaman tam bir doğal mucizeye dönüşen
ilikli kemik suyu, yüzlerce yıldır şifa ve lezzet kaynağı olarak mutfaklarımıza tat katmaya, yemeklerimizi zenginleştirmeye devam ediyor.

İçerdiği kolajen, glutamin, prolin gibi birçok yararlı maddeyle faydası saymakla bitmeyen; cildin gençleşmesine, saçların ve tırnakların güçlenmesine ve bağırsak florasının düzenlenmesine olumlu etkileri kanıtlanan kemik suyu özellikle bebeklerin ve çocukların gelişiminde önemli bir role sahip. İlikli kemik suyu çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor, büyüme hormonlarını destekliyor, sindirim sistemini güçlendiriyor, eklemlere iyi geliyor ve hafıza gelişimine yardımcı oluyor. Sizler için sağlık deposu bu önemli lezzeti 12 saat kısık ateşte kaynatıyor, böylece iliklerin eriyip kemik suyuna karışmasını sağlıyor, kereviz, pırasa, havuç, soğan, sarımsak gibi sebzelerle tatlandırarak hazırlıyoruz.

Mutfağımızda özenle seçerek kullandığımız etlerimizin kemikleri ve en taze sebzelerle hazırladığımız ilikli kemik suyumuzu tüm yemekleriniz, çorbalarınız ve pilavlarınızın yanı sıra dilerseniz ek gıdaya geçen bebeğinizin çorbasında güvenle kullanabilirsiniz.

Kapağı Açıldıktan Sonra:
Kapağını açtığınız Seraf İlikli Kemik Suyu’nu buzdolabında saklayınız ve üç gün içinde tüketiniz. Tüketiminizden arda kalan kemik suyunu küçük kağıt bardaklara doldurarak dondurucuda dilediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.

Buzdolabında Jelleşme Özelliği:
Kemik suyunuzun buzdolabında jelleşmesi normaldir. Jelleşen kemik suyunun tekrar sıvı forma dönmesi için oda ısısında bekletmeniz yeterlidir. Bu dönüşüm, besin ya da kolajen kaybına neden olmaz. Eriyen kemik suyunu jelleştirmenize gerek yoktur. Jelleştirmek isterseniz tekrar kaynatmanız gerekir.

Dilerseniz ürünü 4'lü olarak set olarak satın alabilirsiniz, İlikli Kemik Suyu 4'lü Paket

yerliüretim.png (13 KB)
Yerli Üretim
üretilmistir.png (10 KB)
Seraf Tarafından Üretilmiştir
koruyucu logo.jpg (28 KB)
Kampanya
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.