Seraf Vadi

Hakkında

Seraf Mahmutbey’de Anadolu mutfağını özüne en sadık biçimiyle yemek meraklılarına sunduktan sonra, bir sonraki aşamanın hayalini kurmaya başladık :  Mutfağımızı yerli, yabancı gastronomi meraklılarının rotasına sokmak. Bu amaçla, hem dekorasyon, hem konum, hem menu tasarımı, hem de tüm dünyada gastronomi meraklıları için vazgeçilmez olan yemek / şarap eşleşmesi konusunda çok titiz bir sürece girdik, ve sonunda Seraf Vadi’yi hayata geçirdik.

Hediye

Sevdiklerinize hafızalarında yer edecek bir Seraf deneyimi hediye etmek isterseniz aşağıdaki butona tıklayıp dilediğiniz menü alternatifini seçerek ödemesini kolaylıkla yapabilirsiniz. Misafirinizin tek yapacağı şey kapıda rezervasyon adını söylemek, gerisi bize emanet…

Hediye kartı satışımız çok yakında başlayacaktır.

Rezervasyon

Sizi Seraf Vadi’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

12 yaş altı misafirler: Akşam 17:00’dan itibaren 12 yaş altı çocukları maalesef kabul edemiyoruz. Gündüz saatlerinde sizleri çocuklarınızla birlikte ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Rahat ve özenli giyim: Seraf Vadi’de sizlere rahat olduğu kadar özenli bir ortam sunmaya gayret ediyoruz ve bu konudaki tek kuralımız da “rahat ve özenli” kıyafet.

Rezervasyon değişikliği veya iptal: Gecikme ya da iptal durumunda önceden haber vermenizi rica ediyoruz, zira tüm yemeklerimizi taze malzemelerle ve günlük olarak pişiriyoruz.

Seraf Vadi Dükkan

Biz SERAF’ta Anadolu medeniyetlerinin mutfaklarında pişmiş yemekleri orijinaline sadık kalarak pişirmeye çalışıyoruz. Bunu yapmak hiç kolay olmadığı gibi ev şartlarında yapmak neredeyse imkansız. Mesela lahmacunun hası zırhla çekilmiş kıymadan yapılır ama kaç evde zırhla kıyma çekilebilir ki? Ya da kaç kişi enginarı en güzel olduğu mevsimde Urla’nın en güzel tarlasından alabilir?

İşte bu yüzden SERAF için hazırladıklarımızın evlerinizde de aynı kalitede tadına varılabileceğinden emin olduğumuz her şeyi SERAF DÜKKAN’da sizin beğeninize sunuyoruz. Afiyet olsun!

Seraf Vadi Dükkan

Ayazağa, Kemerburgaz Cd. No:7G İç Kapı No: 7, Sarıyer/İstanbul

1 Vadi Dükkan Header