sadsad x
asdasd

Çilek Hasadı

04 Haziran 2021

Her yıl 45 farklı şehirden, her birini memleketinden getirdiğimiz ürünlerimizi mükemmel bir tedarik zinciri ile tonlarca ürünü Seraf mutfağına ulaştırıyoruz. Yine bu yılda, zirai ilaç kullanılmamış, en doğal ürünlerin peşinden gittik ve Anadolu’nun yerel üreticisini, çiftçisini doğrudan destekledik. Bursa-İnegöl’ün Kurşunlu Köyü’nün bereketli topraklarından mutfağımıza getirmek üzere yine kilometrelerce yol yaptık! Hasatına katıldığımız çileklerimizi 24 saat geçmeden Seraf mutfağımıza getirdik, tek tek elle ayıklayıp katkısız, koruyucusuz reçellerimizi hazırladık.

Anadolu’nun güzel insanlarıyla birlikte dalından topladığımız ürünleri Seraf mutfağında lezzetlendirmeye devam ediyoruz. En doğal ve saf ürünlerimiz ile yeni hasatlar, taptaze sebzeler, mis gibi meyve kokan reçeller için bu sezonda hazırız!

Mevsiminde dalından meyvelerimiz ile yaptığımız reçellerimizi denemeniz için sabırsızlanıyoruz ve sizleri en kısa zamanda Seraf’a bekliyoruz. Seraf’ın katkısız çilek reçellerimizi ister haftasonu kahvaltılarınızda tadabilir, isterseniz şarküterimizden satın alıp evlerinizde sofranızı renklendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.