sadsad x
asdasd

Üyelik ve Kullanım Şartları

Bu sözleşme Seraf Gıda A.Ş. web sitesi (www.seraf.com.tr) üyelik sözleşmesini içermektedir. Seraf.com.tr'ye üye olmanız, burada yer alan maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Üye olmanız için gerekli kişisel bilgileri Seraf ile paylaştığınızda, bu bilgiler Seraf tarafından saklanmaktadır.

Kullanıcı dilediği zaman kişisel bilgilerine erişme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Üyelik esnasında e-posta ve/veya SMS yoluyla Seraf’taki yeniliklerden haberdar olmayı tercih etmeniz durumunda, belirtilmiş olan haberleşme kanallar aracılığıyla Seraf tarafından dönemsel olarak iletiler gönderilecektir.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgiye, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metninden ulaşabilirsiniz.

Seraf, kullanıcıların kişisel bilgilerini saklamak ve alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlamaları için gereken önlemi almaya gayret eder.

www.seraf.com.tr'de yer alan sayfalar RapidSSL sertifikası ile şifrelenir ve korunur.

Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır.

Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

www.seraf.com.tr'ye üye olanların, belirledikleri kullanıcı adı ve şifresini üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşması durumunda üye sorumludur.

Bununla birlikte, bir başkasının E-posta ve şifresiyle giriş yapılamayacağı gibi, kullanıcıların özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşılamaz veya bunlar kullanılamaz.

SERAF Gıda A.Ş., bu sözleşmede yer alan maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.